Warning: Use of undefined constant orange - assumed 'orange' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/templates/ah-68-kleines-schwarzes/index.php on line 25

 Tento model motocyklu byl poprvé představen 1. 2. 2012 jako doplnění již zveřejněného modelového roku 2012 společně s modelelm Sportster 72.

Číst dál: Softail Slim FLS

Discuss this article in the forums (0 replies).

21. ledna 2011 byl představen nový motocykl Blackline. Podle výrobce je jeho název odvozen od černé linie uprostřed nádrže, který evokuje dlouhou černou silnici v krajině.

{phocagallery view=category|categoryid=25|imageid=329|displayname=0|displaydetail=0} Tento motocykl vychází z modelové řady Softail. Jeho černé lakování jej řadí i do stylové řady Dark Custom. Jeho vzhled ihned napoví odkaz ve stylu bobber, kdy jeho tmavé vzevření a štíhlá linie bez zbytečných okázalostí. Množství chromových částí je minimalizováno pro dokonalý kontrast s lehkými tvary celého motocyklu. Jistě nikoho nepřekvapí, že se opět posadíte na nejnižší (dvoj)sedlo, které kdy Harley-Davidson uvedl do sériové výroby.

 

Číst dál: Blackline

Discuss this article in the forums (0 replies).

Dne 3. června 2010 byl představen nový model motocyklu Harley-Davidson Sportster XR1200X.

{phocagallery view=category|categoryid=21|imageid=285|displayname=0|displaydetail=0} Nový model má nejen zvýšený výkon, ale především je určený k rychlé jízdě na evropských silnicích. Proto ke zlepšení jízdních vlastností mu dominuje přední a zadní odpružení Showa. A také byla posílena přední brzda s vyšší citlivostí dávkování brzdného účinku. Jeho vzhled má více evokovat legendární závodní speciály H-D XR750 s rovnými (flat-track) řidítky a dozadu posazenými stupačkami. Celkový vzhled podtrhuje černé lakování motorového ústrojí a výfuku. Nově zpracovaná grafika nádrže a černě lakovaná kola s oranžovou linou po obvodu. Motocykl bude nabízen v černém a bílém barevném provedení nejprve na exportních trzích, prodej v USA je naplánován na rok 2011.

Číst dál: XR1200X

Discuss this article in the forums (1 replies).

27. června 2010 byl krátce po uvedení modelu XR1200X představen další nováček modelové řady Harley-Davidson Sportster XL883L SuperLow.

{phocagallery view=category|categoryid=23|imageid=323|displayname=0|displaydetail=0} Novinka modelového roku 2011 si vzala za úkol snížit nejenvýšku sedadla řidiče, ale i hmotnost. Také se podařilo snížit prodejní cenu a tento model je nejlevnějším motocyklem H-D modelového roku 2011. Nejen úpravou posedu řidiče, ale i snížením hmotnosti v kolech a pneumatikách se docílilo zvýšení manipulace na místě i v nízkých rychlostech. Úhel řízení byl změněn a byla použita vpředu 18 palcová a vzadu 17 palcová kola. Toto řešení je shodné s XR100X, ale zde byl kladen důraz na ovladatelnost nikoliv maximální rychlost. Plochý tvar nádrže, nová řidítka a nízké "kbelíkové" sedlo jsou charakteristickými rysy tohoto motocyklu.

Číst dál: SuperLow XL883L

Discuss this article in the forums (0 replies).

Továrna H-D představila v únoru 2010 na svých internetových stránkách nový motocYkl "Forty-Eight" (48)

Jedná se o zcela nový motocykl řady Sportster. Také je přiřazen do série Dark Custom. která jde napříč modelovými řadami.

Číst dál: Forty-Eight 48

Discuss this article in the forums (0 replies).

Search

Přihlášení