Warning: Use of undefined constant orange - assumed 'orange' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/templates/ah-68-kleines-schwarzes/index.php on line 25

Elektronická pošta s příponou H-D.CZ

Máš-li zájem o svou Emailovou adresu ve tvaru přezdívka(jméno)@h-d.cz, vyplň dole uvedený formulář. Velikost schránky na serveru je do 50 MB. Přístup k poště je přes internet z prohlížeče na stránce mail.h-d.cz, nastavením na tvém PC nebo pomocí automatického přesměrování zpráv na tvou pracovní či jinou už fungující adresu.

 

Nastavení pošty pro příjem a odesílání přímo v počítači:

Zapni svůj program pro elektronickou poštu (Outlook, Firebird). V nastavení (nástrojích) bude položka pro přidání nového poštovního Účtu. Vyber přidat nový účet a zadej jméno, jaké chceš aby se zobrazovalo příjemcům, zadej elektronickou adresu, někde se tě to zeptá v jakém formátu budeš chtít nastavit servery, vyber možnost POP3 pro příchozí poštu, Port POP3: 110. Server pro příchozí poštu je pop3-mail1.wedos.net. Pro nastavení příchozí pošty IMAP je server imap-mail1.wedos.net, Port IMAP: 143. Pro odchozí poštu je třeba nastavit server odchozí pošty na smtp-mail1.wedos.net Port SMTP: 25. Pro odesílání mailů přes náš SMTP server je zapotřebí mít zapnutou SMTP autorizaci s použitím přihlašovacích údajů do e-mailové schránky. Někdy se stává, že SMTP server (odchozí pošty) musí být nastaven podle tvého provozovatele připojení k internetu. Jako jméno pro přihlašování je tvá celá elektronická adresa a heslo, které již máš v potvrzovací zprávě o aktivaci adresy ode mne. Další nastavení není nutné a může se nechat beze změn. Pokud chceš, lze zadat zabezpečené přihlašování či zanechávání zpráv na serveru apod. Mělo by to šlapat bez potíží, pokud bys měl problémy, snad bych ti je pak pomohl vyřešit.

Nezaponeň si přečíst Smluvní ujednání - podmínky používání Emailu H-D.cz!

Žádost o zřízení emailové schránky

Search

Přihlášení