Warning: Use of undefined constant orange - assumed 'orange' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/templates/ah-68-kleines-schwarzes/index.php on line 25

Továrna H-D představila v únoru 2010 na svých internetových stránkách nový motocYkl "Forty-Eight" (48)

Jedná se o zcela nový motocykl řady Sportster. Také je přiřazen do série Dark Custom. která jde napříč modelovými řadami. Mezi jeho hlavní charakteristiky, jak uvádí oficiální web je: Motor Evolution 1200 pružně uložený v gumových silenbocích černě lakovaný s chromovým zvýrazněním. Dále spojená zadní brzdová a směrová světla, pro americký trh místo pro registrační značku mimo osu stroje. Nízké odpružení, velmi nízké (solo) sedlo, nádrž "Burák" - burský oříšek, a co možná nejvéce podtrhuje nový vzhled je široká přední pneumatika s malým čopr blatníkem a snížené uchycení tachometru. Aby snižování nebylo dost, tak jsou zrcátka neobvykle vedena pod řidítky. Bobber v podání sériové výroby vypadá dosti zajímavě, tedy mě se líbí.

Název tohoto motocyklu se vztahuje k tvaru nádrže. Právě tento oříškový tvar byl poprvé představem na motocyklech H-D v roce 1948.

48_1 48_2 48_3

Search

Přihlášení