Warning: Use of undefined constant orange - assumed 'orange' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/templates/ah-68-kleines-schwarzes/index.php on line 25

 Tento model motocyklu byl poprvé představen 1. 2. 2012 jako doplnění již zveřejněného modelového roku 2012 společně s modelelm Sportster 72.

Jedná se o motocykl, který svým vzevřením se vrací do 40. a 50. let, kdy vznikal styl motocyklů Bobber. Velké těžké motocykly H-D byly upravovány odjímáním všech přebytečných věcí a vznikali vzhledem k odkolním strojům štíhlé, ale přesto mohutné motocykly, jak je tomu u právě představeného Softailu Slim.  

Motocykl charakterizuje minimalismus, vše co je k jízdě potřeba je silný motor, dvě kola, sedlo. a řidítka. Softail Slim dispobnuje napevno uloženým motorem TC 103B, který známe z ostatních Softalů s vyvažovacím hřídelem. Vrací se 16 palcovým pneumatikám vpředu i vzadu a novinou jsou řidítka s prostřední hrazdičko. Dle výrobce pojmenované Holywood, asi si brali inspiraci z nějakých dobových filmů.

  

Search

Přihlášení