Warning: Use of undefined constant orange - assumed 'orange' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/templates/ah-68-kleines-schwarzes/index.php on line 25
Provozní podmínky: Smluvní ujednání
Následující text je "smluvním ujednáním", jehož odsouhlasením se uživatel služby - registrace a používání elektronické adresy Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. pro přijímání a zasílání elektronické pošty (dále jen E-mail), a to vše bezplatně. Uživateli je také umožněno stahovat emaily také prostřednictvím pop3. Uživatel výše uvedené služby ("dále jen "Uživatel") se zavazuje dodržovat pravidla v něm stanovená (dále jen Smluvní ujednání). V případě porušení Smluvních ujednání kterýmkoli Uživatelem níže uvedených služeb může provozovatel níže uvedených služeb - Pavel Šebesta, Bojasova 1246, Praha 8 (dále jen Provozovatel) uplatnit opatření obsažená v těchto Smluvních ujednáních.
Registrací Uživatel souhlasí s následujícími podmínkami užití Služby E-mail:
 1. Elektronické adresy h-d.cz lze používat jen pro soukromé účely. Komerční využití musí být povoleno provozovatelem.
 2. Uživatel nesmí používat elektronickou adresu h-d.cz v rozporu s platnou legislativou jak země ze které adresu využívá i země do které zprávy zasílá.
 3. Především se zakazuje využívání adres h-d.cz k zasílání nevyžádané pošty bez souhlasu příjemce - tzv. SPAMy.
 4. Používání adres h-d.cz nesmí způsobit uživatelům a adresátům jakoukoliv újmu, např. duševní či jiné škodlivé využití.
 5. Služba E-mail je poskytována zdarma.
 6. Velikost schránky na serveru provozovatele je max. 50 MB. Provozovatel má právo informovat uživatele blížící se velikosti obsažených dat kapacitě schránky. Uživatel je povinnen na tuto informaci reagovat snížením obsahu schránky na povolenou kapacitu. Nebude-li tak učiněno do 7 kalendářních dní, má provozovatel právo zasáhnout do shránky a odstranit staré či příliš objemné zprávy.
 7. Provozovatel nenese odpovědnost za:
  • případnou nefunkčnost, nedostupnost či špatnou dostupnost Služby E-mail či e-mailové schránky (adresy),
  • případné nedoručení e-mailu či doručení e-mailu poškozeného,
  • případné neodeslání e-mailu či odeslání e-mailu poškozeného,
  • případný únik informací o Uživateli e-mailové schránky,
  • případnou ztrátu nebo poškození dat, jež Uživatel v e-mailové schránce vytvořil nebo uložil,
  • jakýkoliv jiný následek používání Služby E-mail.
 8. Provozovatel se zavazuje, že informace, které o sobě Uživatel při vytvoření služby uvedl, neposkytne třetí osobě s výjimkou oficiálních žádostí Policie ČR a orgánů státní správy oprávněných k vyžádání daných informací dle zákona.
 9. Provozovatel se zavazuje, že obsah e-mailových zpráv (ať už přijatých, rozepsaných či odeslaných) neposkytne jakékoli třetí osobě, nebude obsah zpráv editovat, cenzurovat ani monitorovat, s výjimkou monitorování počtu zpráv, které uživatel dostává a rozesílá a dále systémového monitorování obsahu e-mailů antispamovými a antivirovými programy, které zabraňují přijímání spamových a zavirovaných e-mailů.
 10. Provozovatel si vyhrazuje právo zaslat uživatelům elektronické zprávy týkající se především provozu webu h-d.cz, podmínek nastavení či změn. Případné informace o konaných akcích či ve vztahu k motocyklům Harley-Davidson.

Nedodržení uvedených podmínek opravňuje provozovatele serveru h-d.cz k zablokování poštovního účtu a smazání celého obsahu na serveru. Provozovatel se zavazuje k dodržování důvěrnosti zpráv a poskytnutých informací. Veškeré uvedené informace budou zpracovány v souladu se Zákonem 101/2000 Sb., o ochraně veřejných údajů a Zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 343

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 357

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 362


Search

Přihlášení