Tento model motocyklu byl poprvé představen 1. 2. 2012 jako doplnění již zveřejněného modelového roku 2012 společně s modelelm Sportster 72.

Číst dál: Softail Slim FLS

Diskutujte o tomto článku ve fóru (0 odpovědí).

21. ledna 2011 byl představen nový motocykl Blackline. Podle výrobce je jeho název odvozen od černé linie uprostřed nádrže, který evokuje dlouhou černou silnici v krajině.

{phocagallery view=category|categoryid=25|imageid=329|displayname=0|displaydetail=0} Tento motocykl vychází z modelové řady Softail. Jeho černé lakování jej řadí i do stylové řady Dark Custom. Jeho vzhled ihned napoví odkaz ve stylu bobber, kdy jeho tmavé vzevření a štíhlá linie bez zbytečných okázalostí. Množství chromových částí je minimalizováno pro dokonalý kontrast s lehkými tvary celého motocyklu. Jistě nikoho nepřekvapí, že se opět posadíte na nejnižší (dvoj)sedlo, které kdy Harley-Davidson uvedl do sériové výroby.

 

Číst dál: Blackline

Diskutujte o tomto článku ve fóru (0 odpovědí).

Dne 3. června 2010 byl představen nový model motocyklu Harley-Davidson Sportster XR1200X.

{phocagallery view=category|categoryid=21|imageid=285|displayname=0|displaydetail=0} Nový model má nejen zvýšený výkon, ale především je určený k rychlé jízdě na evropských silnicích. Proto ke zlepšení jízdních vlastností mu dominuje přední a zadní odpružení Showa. A také byla posílena přední brzda s vyšší citlivostí dávkování brzdného účinku. Jeho vzhled má více evokovat legendární závodní speciály H-D XR750 s rovnými (flat-track) řidítky a dozadu posazenými stupačkami. Celkový vzhled podtrhuje černé lakování motorového ústrojí a výfuku. Nově zpracovaná grafika nádrže a černě lakovaná kola s oranžovou linou po obvodu. Motocykl bude nabízen v černém a bílém barevném provedení nejprve na exportních trzích, prodej v USA je naplánován na rok 2011.

Číst dál: XR1200X

Diskutujte o tomto článku ve fóru (1 odpovědí).

27. června 2010 byl krátce po uvedení modelu XR1200X představen další nováček modelové řady Harley-Davidson Sportster XL883L SuperLow.

{phocagallery view=category|categoryid=23|imageid=323|displayname=0|displaydetail=0} Novinka modelového roku 2011 si vzala za úkol snížit nejenvýšku sedadla řidiče, ale i hmotnost. Také se podařilo snížit prodejní cenu a tento model je nejlevnějším motocyklem H-D modelového roku 2011. Nejen úpravou posedu řidiče, ale i snížením hmotnosti v kolech a pneumatikách se docílilo zvýšení manipulace na místě i v nízkých rychlostech. Úhel řízení byl změněn a byla použita vpředu 18 palcová a vzadu 17 palcová kola. Toto řešení je shodné s XR100X, ale zde byl kladen důraz na ovladatelnost nikoliv maximální rychlost. Plochý tvar nádrže, nová řidítka a nízké "kbelíkové" sedlo jsou charakteristickými rysy tohoto motocyklu.

Číst dál: SuperLow XL883L

Diskutujte o tomto článku ve fóru (0 odpovědí).

Továrna H-D představila v únoru 2010 na svých internetových stránkách nový motocYkl "Forty-Eight" (48)

Jedná se o zcela nový motocykl řady Sportster. Také je přiřazen do série Dark Custom. která jde napříč modelovými řadami.

Číst dál: Forty-Eight 48

Diskutujte o tomto článku ve fóru (0 odpovědí).

Search

Přihlášení