Warning: Use of undefined constant orange - assumed 'orange' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/templates/ah-68-kleines-schwarzes/index.php on line 25

 

Víte kde se rodí váš motocykl? Zde najdete jednoduchý přehled současných výrobních a montážních závodů motocyklů Harley-Davidson.

USA

York

Město York ve státě Pennsylvania je hlavním výrobním závodem pro motocykly řad Touring a Softail. Zde se rodí také limitované edice modelů CVO. Produkce motocyklů v tomto výrobním závodě H-D byla zahájena v roce 1973.

Kansas City

 Tento výrobní závod se nahází ve státě Missouri. Je líhní řady Sportster, Dyna a VRSC. Mimo toho se zde nachází motorárna pro Sporstery a V-Rody. Výroba se rozjela v roce 1998.

Menomonee Falls

 Ve státě Wisconsin se rodí v této motorárně motory Twin Cam. Včetně motorů je zde i produkce převodovek pro model Dyna, Softail i Touring.

Tomahawk

Tento výrobní závod produkuje díly nikoliv kompletní motocykly. Jedná se o díly především z plastu. Dále jsou zde vyráběna sedla či větrné štíty. Jedná se o nejstarší funční závod společnosti H-D, kdy jeho činnost byla zahájena v roce 1963.

Montážní závody mimo území USA

Od roku 1999 je pro jihoamerický trh používán montážní závod v Brazílii. Pro asijský trh je plánováno otevření montážní továrny v roce 2011 v indické oblasti Haryana. V těchto monážních závodech se motocykly montují z dílů dovezených z továren na území USA.

 

 Pohled do výroby motorů Twin Cam
Nenechte se zmýlit na začátku 20 vteřinovým pohledem na motor V-Rod

 

 

Pohled do výroby motorů V-Rod

 


Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 343

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 357

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /data/web/virtuals/7126/virtual/www/domains/h-d.cz/libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 362


Search

Přihlášení